ایجاد سایت و ساخت سایت

طراحی سایت و یا همان ایجاد سایت می تواند کمک بسزایی در رشد یک کسب و کار داشته باشد.

پروسه ایجاد تارنما در کمپانی آذرین وب به چه شکل است؟
ایجاد سایت نیز همانند دیگر پروژه ها فرآیند اخص خود را دارد که در پیوستگی آن را به طور دقیق توضیح خواهیم داد.
شماره یک: برگزاری جلسه حضوری و مشخص سازی احتیاج های کاربران: قدم نخست ساخت تارنما بدون احتیاج به کدنویسی و برنامه نویسی برای آغاز یک پروژه ی برپایی سایت برگزاری جلسه حضوری و مشخص سازی اهداف از استقرار یک وب برپایی یک وبلاگ جدید سایت است.
شماره دو: مشخص سازی زمان و خرج پروژه: بعد از مشخص سازی هدف از طراحی سایت و بازار سنجی، جلسه ای جهت مشخص سازی زمان و خرج پروژه و در نهایت عقد تعهدنامه برگزار می گردد.
شماره چهار: کدنویسی استاتیک (HTML): پس از تایید فایل گرافیکی حرفه کدنویسی آن شروع می گردد و سایت در یک سند Html به کارفرما ارسال می گردد تا نقاط ضعف و قوت ساخت سایت جدید آن مشخص گردد، در این مرحله تمامی نقطه نظرات کارفرما بر روی سایت باره رسیدگی و سپریدن پیمان میگیرد.
شماره پنج: کدنویسی داینامیک و پرکار سازی: پس از تایید کارفرما از قالب HTML سایت، قالب جهت داینامیک سازی و سوار شدن بر روی سیستم مدیریت استقرار تارنما رایگان درونمایه به گرد برنامه نویسی بازگردانیدن دیتا می شود.
شماره شش: تحویل نهایی: در این مرحله سایت حاضر تحویل و مدیریت می باشد. وب سایت طراحی شده با نما و امکانات گفته شده بر روی گستره قرار می گیرد و کارفرما نیز جهت بررسی وارد سایت شده و از آن دید می کند و در صورت رضایت پروژه به اتمام قبض و کار پیشتیبانی آن آغاز می گردد.
شماره هفت: پشتیبانی: تمامی تارنما های طراحی سایت شده بدست کمپانی طراحی سایت آذرین وب شامل 1 سال حمایت رایگان می باشند که این حمایت شامل موارد ذیل می باشد:

دیدگاه خود را بنویسید