طراحی وب سایت شرکت

طراحی وب سایت شرکت و طراحی سایت شرکتی شرکت طراحی سایت کاس از سنه 1385 تکاپو خویش را در مقوله طراحی سایت و تولید نرم اسباب رهای اختصاصی شروع نموده وطی این سنه ها توانسته عقیده 95 درصد مشتریانی را که با کمپانی طراحی سایت طرف قرارداد شده اند را جلب نماید.
شرکت طراحی سایت ما سورسی را برای مشتریان حاضر نموده که بدون هیچ وجه دانش فنی بتوانند سایت خویش را مدیریت کنند. ساختار ماژولار سورس امکان استفاده از ماژول ها را به شمار نامحدود برای شما فراهم می سازد.یکی از آبشن های سایر سایت ما که بسیار مهم می باشد قدرت سرچ زیاد بالای سایت ما در گوگل است، هر صفحه ای که در سایت ما ایجاد می شود توسط کدهای ما 24 ساعت یکبار چک شده و به چهره اتوماتیک به گوگل معرفی می نماید که مایه ارتقا سایت می شود
شرکت آبی همواره کوشش بر به روز بودن و به کارگیری تکنولوژی های نو در مقوله کاری خود داشته است. به کارگیری نیروی جوان و با استعداد همیشه این امکان را به شرکت داده است که بتواند در تقسیم های گوناگون سرمایه گذاری کند به نوع ای که همواره با نگاهی مشتری مدار و پیشبرد اهداف آنها، رضایت کاربران را نیز جلب نماید. استفاده از طرح های گرافیکی مدرن، ترکیب بندی های بخردانه و آگاهانه، فرهنگ رنگ و همچنین مفاهیم تجربه کاربر (User Experience) موجب شده که سایت های طراحی شده از جانب این کمپانی به استقبال بیشتری از جانب کاربران مقابل شود. وانگهی استفاده از نکات چیره دست برنامه نویسی و امنیت و قابلیت انعطاف، این امکان را به تارنما های طراحی شده کمپانی آبی می دهد که در کنار امنیت از یک هسته قدرتمند نیز برخوردار باشند. رعایت نکات دقیق بازاریابی و همچنین استفاده از مفاهیم Seo موجب افزایش رنک تارنما های طراحی شده در کمپانی آبی می گردد. پشتیبانی کل ساعته و در کناره مشتری بودن یگانه از نقاط قوت ماست. ما از نقطه ی 0 تا 100 پروژه همواره در کنار مشتری هستیم. حتی بعد از ساخت وب سایت نیز در کنار وی خواهیم بود. خوشنودی مشتری است که کمپانی آبی همواره به آن افتخار می کند.
سپنتا با ارائه خدمات بازاریابی آنلاین و با استفاده از تکنیک های موثر معرفی محصولات و خدمات و افزایش فروش در رسانه های دیجیتال، همراهی مورد اطمینان در کناره شماست. رسانه دیجیتال به قدری فراگیر است که مصرف کننده در هر زمان و مکانی که بخواهد به اطلاعات دسترسی دارد. از این رو اطلاعات مصرف کننده امروزی در مورد شما و محصولات و خدماتتان، فقط به آنچه کمپانی شما ذکر می کند خلاصه نمی شود و مشتری به مطالب موجود در رسانه ها، رهنمود دوستان، اقوام و آشنایان نیز به همان میزان پروا می کند و خیلی سریعتر و آسان تر به آنها اعتماد می کند. خدمات قدرتمند دیجیتال مارکتینگ سپنتا عبارتند از: طراحی وب سایت شرکت، مدیریت و بازاریابی شبکه های اجتماعی، طراحی اپلیکیشن موبایل، بازاریابی ایمیل یا ایمیل مارکتینگ، بازاریابی پیامکی ، مدیریت و بازاریابی محتوا، بهینه سازی سایت یا سئو، تبلیغات آنلاین و… که هر کدام بر اساس راهبرد دیجیتال مارکتینگ شرکت پیش رفته و با آنالیز مقارن فعالیت ها، روش های کارآمد و تاب کارآمد تشخیص داده می شوند و تغییرات لازم اعمال شده لغایت سودآوری اکثریت را برای شرکت به ارمغان آورد.

دیدگاه خود را بنویسید