طراحی گرافیکی سایت و وب سایت

امروزه هر کسب و کاری برای رشد و ادامه فعالیت خود نیاز به تبلیغات دارد. حتی شرکت ها و موسسات بزرگی که شناخته شده اند هیچ گاه تبلیغات خود را متوقف نمی کنند. فعالیت های تبلیغاتی با توجه به پیشرفت تکنولوژی رنگ و بوی خاصی به خود گرفته است. در گذشته تبلیغات محدود به روزنامه ها ، فضا های شهری و رسانه ها بود اما امروز شما می توانید از هر بستری برای تبلیغات کسب و کار خود استفاده کنید.
در این میان طراحی گرافیک برای ارتباط مطالب ذهنی ( mental ) به مطالب بصری ( Visual ( دست به کار می شود. با این روش شما با تغییر مسیر فهم ، کمک می کنید تا ذهن علاوه بر درک مطلب مورد نظر به آن حس پیدا کند. همین طور که شما برای نوشته ها از Highlight استفاده می کنید تا آنها را راحت تر به یاد آورید ، رنگ ها نقش کلید واژه هایی را بازی می کنند تا ذهن بتواند مطالب مورد نظر را راحت تر بازیابی کند.
المان های گرافیکی ( graphic elements )
سالیان متمادی هست که دنیا به عناصر ثابتی برای عرصه ی تبلیغات و گرافیک رسیده اند. این عناصر شامل مواردی هست که به آن اشاره می کنیم :
طراحی ست اداری
طراحی کاتالوگ
طراحی بروشور
طراحی بیلبورد
طراحی پوستر
طراحی لوگو
هر یک از موارد فوق نقش یک سربازی را بازی می کنند که شما را برای ورود به میدانی آماده می کنند که سایر رقبای شما در آن از پیش حضور دارند. برای رقابت در این میدان باید به میزان معقول و کافی برای هر یک از المان های گرافیکی خود وقت بگذارید تا بتوانید وارد رقابت شوید. بزرگ ترین برند های دنیا هر روزه سعی در به روز رسانی عناصری دارند که آن ها را در سطح جهانی مطرح نگه دارند و سالانه هزینه زیادی را صرف تبلیغات و طراحی تبلیغاتی خود می کنند . همچنین این عناصر تبلیغاتی هستند که در نگاه اول می توانند اعتماد مشتریان شما را رقم بزنند و در آنها حس متفاوتی از شما را القا کنند . این عناصر همواره باید همگام با پیشرفت شما به روز رسانی شوند.
هماهنگی میان اجزا
یکی از تاثیر گذارترین موارد در تبلیغات ، هماهنگی میان اجزا است. هر کدام از عناصر تبلیغاتی همواره سعی در هماهنگ ساختن دارند به طور مثال رنگ سازمانی شما برای یک پارچه ساخت اجزای مجموعه شما است. به طور مثال اگر شما از برند های معروف یکی را به یاد بیارید ، بی تردید همراه این برند یک رنگ خاص در ذهن شما تداعی می شود. گاها انقدر این مقوله پر رنگ شده که می توانید برخی از کمپانی های مطرح را صرفا از روی رنگ محصول یا جعبه آنها تشخیص دهید. با این روش یکی موثرترین راه های تبلیغات را برای خود انتخاب کرده اید/
عناصر تبلیغاتی را جدی بگیرید و برای آنها همواره ارزش قائل شوید. آنها ویترین کسب و کار شما هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *